Formuláře | Kalendář akcí | Kontakty | Mapa webu | Online služby | Potřebuji vyřídit | Úřední deska | Řešení krizových situací a prevence
 

OBEC MEZOUN - oficialni web obce

Home Diskusní fórum

Diskusní fórum

Prispevek do diskuse lze zaslat tez e-mailem na adresu dan.kokrda@mezoun.cz. Zverejneni zajistime co nejdrive.
 

Napište název okresu, do kterého Mezouň patří. *

 
 

Host: Dotazník na obeznámenost s hummusem.

Dobrý den přátelé, chtěl bych poprosit VÁS Odpovědět na několik otázek dotazníku o hummusu. Trvá na Asi 2-3 Minuty. Dekuju přeju VAM VŠEM dnes Všechno nejchutnějši.   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpuFoCBOhoA1YtPNMThCV0raF24q7hyBJNwEiVKnyb1j-5Ww/viewform?usp=sf_link

Úterý, 28. března 2017

Dan Kokrda: ad Dětský den

Dobrý den, dětský den plánujeme předběžně na neděli 11. června 2017 (dopoledne).

dk

Středa, 15. března 2017

Jana Nová: Dětský den

Dobrý den, prosím bude se letos v Mezouni konat ten krásný dětský den jako vloni 12.6.? Případně kdy.

 

Děkuji

Úterý, 14. března 2017

Marcela Vajnerová: žluté kontejnery

Dobrý den,

prosím o vysvětlení, proč v naší obci nejsou umístěny vedle zelených a modrých kontejnerů také žluté - na plasty? Systém pytlů mi nepřijde zcela výhodný. Děkuji předem za odpověď.

Pátek, 13. ledna 2017

Dan Kokrda: ad potomci

Dobrý den, informaci o potomcíh jsme zaslali na Vámi uvedený e-mail.

Pondělí, 12. prosince 2016

Host: potomci

 

dobrý den. hledám potomky starosty Zykána Josefa, který byl můj

předek, děkuji. pište na 1025 @ seznam.cz

 

Neděle, 11. prosince 2016

Host: adfa

afa

Středa, 02. září 2015

Host Chaloupka František: Brigáda k úpravě cesty na Loděnici

Vážení spoluobčané,

v sobotu 8.11. se bude konat brigáda na obnovení zničené zkratkové cesty z obce na Loděnici. Jelikož tuto cestu používáme všichni, prosím i vás o účast na této akci. Materiál a těžká technika jsou zajištěny - tak pouze ruce a lopaty jsou potřebné. Sraz účastníků je tedy 8.11. od 9. hodin přímo na cestě (za domem p. Votápka). Věřím, že chcete mít všichni tuto cestu opět sjízdnou a tak se budete podílet na její obnově.

S pozdravem  -  Chaloupka.

Čtvrtek, 30. října 2014

Host František Chaloupka: volby do obecního zastupitelstva

Vážení občané Mezouně,

děkuji všem, kteří se dostavili k volbám do obecního zastupitelstva. Více jak 60 procent obyvatel prokázalo, že mu není stav a fungování naší obce lhostejné - a to je dobře. A také mě moc potěšilo, že jsou do obecního zastupitelstva voleni mladí lidé. Věřím, že to budou dělat dobře  Smile

Zdraví František Chaloupka.

Středa, 15. října 2014

Josef Mezulián: Pozvání

Klub U Mezka  Mezouň a Občanské sdružení Tři habry Vysoký Újezd společně s přáteli houbaři Vás srdečně zvou  na 7.ročník soutěže o nejchutnější nakládané houby HŘÍBEK CUP  2014, který se koná v sobotu 25.10.2014v Klubu U Mezka Mezouň od 15:00. Vzorky do soutěže je třeba donést v sobotu 25.10.2014 mezi 16:00 – 17:00 do místa konání. Další informace na telefonu: Josef Vlasák 739 411 718, Josef Mezulián 603 281 105.

Neděle, 05. října 2014

Host: fdaf

dfafd

Úterý, 17. června 2014

V.Řeťovský ml.: Diskusní forum-problém

Ono je to vlastně jedno jestli to funguje, protože už jsou stejně všichni vyléčení a nikdo sem nepíše, protože se nikdo odpovědi ani reakce nedočká a když dočká tak je o ničem.

 

Neděle, 20. dubna 2014

Dan Kokrda: Diskusní fórum nefunkční v nových verzích Internet Exploreru

Dobrý den, v poslední době jsme zaregistrovali problém při vkládání nových příspěvků, pokud uživatel používá prohlížeč MS Internet Explorer 9 a vyšší.

Pokud by nešel nový příspěvek vložit, použijte, prosím, jiný prohlížeč (Mozilla, Chrome, Opera atd.) nebo příspěvek pošlete na výše uvedený e-mail a my jej zveřejníme.

Za technické problémy se omlouváme.

Pátek, 31. ledna 2014

V.Řeťovský ml.: Zápisy ze zasedání

Dobrý den, šlo by doplnit na stránky zápis ze zasedání č.7 ze dne 7.11. a č.8 ze dne 17.12.2013. Děkuji 

Pátek, 17. ledna 2014

Host Jaroslava Plecková: telefonní čísla ,e-mail

Dobrý den jenom takovou připomínku,proč není možno se dovolat na OÚ přes vaši pevnou linku,proč úřad nemá aspoň jeden mobilní telefon ,který by zvedla ta vaše úřednice ,když se občan potřebuje zeptat jenom na nějakou informaci,né jenom v den kdy máte úřední a to se Vám také málo podaří.Napsala jsem také e-mail ,ale odezva žádná.Nechápu,proč zde uvádíte e-mailové adresy ,když odpověď se rovná nule.Promiňte ,je mě jedno,že to děláte ve svém volnu starostování,mistostarostování,úředničení,občané vám dali důvěru a ta důvěra by se měla plnit se vší zodpovědností, Myslím,že koupě jednoho mobilního telefonu by snad díru do rozpočtu neudělala a občan by měl možná šanci se s OU aspoň někdy spojit.                 

Čtvrtek, 30. května 2013

 

Počet zobrazených Stranka 1 z 11
Powered by Phoca Guestbook